SEO Estonia

SEO Estonia

SEOkoht on Tallinnas asuv SEO ettevõte. SEOkoht pakub otsingumootori optimeerimise teenust, veebidisaini, PPC reklaami, sotsiaalmeedia turundust, konversiooni optimeerimist ja muid digitaalseid turundusteenuseid.

SEOkoht-i peamiseks teenuseks on SEO. See suurendab Google’ist saadavaid orgaanilisi külastajaid. Me tegeleme väikeste, keskmiste ja suurte äriettevõtetega. Me keskendume erakordse teenuse, tulemuste ja tugi pakkumisele oma klientidele. Meil on 5 töötajat, kelle keskmine SEO tööstuse kogemus on 5 aastat. Meie ettevõte asutati 2017. aastal. SEOkoht jääb üheks parimaks Euroopa SEO agentuurideks.

Nimi SEOkoht tähendab inglise keelde tõlgituna “SEO Place”. Võtke meiega ühendust juba täna, et näha, milliseid digitaalse turunduse imesid me saame teie jaoks teha.

Meie SEO teenused

 

Kui te vajate Eestis asuvat SEO agentuuri, siis olete jõudnud õigele kohale. Me oleme juhtiv SEO agentuur Eestis ja pakume oma klientidele laias valikus SEO teenuseid. Meil on kogemustega ja kvalifitseeritud SEO professionaalide meeskond, kes on hästi tuttavad viimaste SEO tehnikatega ja meetoditega. Me kasutame ainult valge mütsi SEO meetodeid ja tehnikaid, et tagada parimad SEO tulemused meie klientidele.

Pakume laia valikut SEO teenuseid, nagu veebisaidi optimeerimine, sisu turundus, video turundus ja palju muud. Samuti pakume SEO tulemusi, nagu suurenenud veebiliiklus, kõrgemad otsingumootorite edetabelid ja palju muud. Oleme ühe peatusega ostukeskkond kõigile teie SEO vajadustele.

Me oleme ka juhtiv SEO agentuur Lätis ja Leedus. Pakume samuti oma klientidele neis riikides kõrgekvaliteedilisi SEO teenuseid. Laiendame ka oma SEO teenuseid Soome ja teistesse Põhjamaade riikidesse.

Oleme Euroopa juhtiv SEO agentuur, mis pakub laia valikut SEO teenuseid meie Euroopa klientidele. Meie meeskond koosneb kogenud ja kvalifitseeritud SEO spetsialistidest, kes valdavad uusimaid SEO tehnikaid ja metoodikaid. Kasutame ainult valge mütsi SEO meetodeid ja tehnikaid, et tagada oma klientidele parimad võimalikud SEO tulemused. Teeme kõvasti tööd ja loodame, et ühel päeval külastavad meie kontorit Kaja Kalla ja Alar Karis!

Näete Google’i ja teiste otsingumootorite orgaaniliste edetabelite veebiliikluse kasvu. See saavutatakse edukate kampaaniate jaoks keeruka tarkvara abil. Meie eesmärk on SEO teenuse fookus ja iga kliendi kiitus. Teie ettevõte kasvab koos meiega. Otsingumootorid nagu Google, Bing, Yahoo, Ask, Duckduckgo jne võivad saada orgaanilise liikluse allikaks, kui näevad teie veebisisu väärtust.

SEOsearch engine optimization in Tallinn

Kas saate Eestis minu ettevõttele ROI-d garanteerida?

Jah, me saame garanteerida, et teie veebisait ilmub Google’i esimesel real pärast meie digitaalse turunduse kampaania lõppemist.

Äri

SEO-kampaania võib sõltuvalt märksõna keerukusest ja otsingumahust kesta 3 kuni 10 kuud. Need on ligikaudsed arvud Eesti kohta.

Ettevõte

Jah. Järgime kõiki Google’i otsingumootori nõudeid ja turunduse parimaid tavasid, et teie veebisait oleks turvaline. SEO sobib suurepäraselt müügiks. Saate lugeda täispikki arvustusi.

Optimeerimine

Oleneb asjaoludest. Peame teie olukorra kohta rohkem teadma ja seda oma tarkvaraga kontrollima. Mõned veebisaidid Eestis vajavad miljoneid muudatusi, mõned ei vaja.

Uus

Need on loodud kestma igavesti ja suurendama teie müüki. Kui teil on probleeme, lahendame need. See töötab igavesti. Meil on täielik kontroll SEO protsessi ja turunduse üle ning pakume parimaid kasvustrateegiaid. Sa ei pea midagi tegema. Pakume täisteenust Eesti turule paljude teiste hulgas.

Veebilehe digiaudit.

Kodulehe seisukord ja tehnilised detailid on SEO tulemuste jaoks väga olulised. Mõnikord on isegi uutel saitidel tõsiseid tehnilisi probleeme, mis Google’ile ei meeldi. Õige otsingumootori reklaami jaoks saate oma veebisaidi olekut tasuta kontrollida ja turundusprotsessi mõistmiseks lihtsalt vajutada rohelist nuppu. Pärast seda informatsiooni on teie ettevõte piisavalt informeeritud. Mõned veebisaidi arendamise eesmärgid nõuavad erilahendusi, seega on kõige parem alustada SEO auditiga.

search optimization

Estonia SEO Sammud.

 • Veebisaidi tehnilise olukorra analüüs
 • Tehniliste probleemide parandamine (tehniline turunduslik lähenemine)
 • Veebisaidi struktuuri planeerimine ja parandamine
 • Kohapeal optimeerimine
 • Digitaalse sisu planeerimine (kui kehtib)
 • Kaug optimeerimine
 • Linkide ehitamine (turunduskampaania tuum)
 • Sotsiaalmeedia märguanded platvormidelt nagu Twitter, Facebook, LinkedIn (lisaturundus)
 • Kohalikud loetelud (kui kehtib)
 • Orgaaniline ulatus
 • Meedia/uudiste veebisaidid
 • Digitaalsed funktsioonid
 • Teisendusoptimeerimine (A/B parema turundusliku tulemuse saavutamiseks)

Ekspert

Mõistame, et teie olukord võib olla keeruline ja ainulaadne, nõudes individuaalset lähenemist. Rääkige meile oma digiolukorrast ja sellest, mida soovite saavutada. Võtke julgelt meiega ühendust igasuguste päringute või küsimustega. Oleme parim SEO teenus Tallinnas. Saame igalt kliendilt positiivseid hinnanguid. Veebisaidi optimeerimisteenuste saamiseks võtke ühendust meie SEO ekspertidega. Helistage meile juba täna.

Meie meeskond töötab reklaamide haldamise, reklaamikampaaniate, blogi, sotsiaalmeedia haldamise ja sisu turundusega. Kasutame parimaid tavasid otsingureklaamide puhul Eestis.

SEO agentuur Eestis on meeskond kogenud professionaale, kes pakub otsingumootori optimeerimise (SEO) teenuseid, et aidata teie veebisaidil otsingumootorites kõrgemat positsiooni ja rohkem veebiliiklust saada. Pakume erinevaid SEO teenuseid, sealhulgas veebisaidi optimeerimist, sisu turundust, video SEO-d ja palju muud. Samuti pakume tulemustele suunatud SEO-teenuseid, et aidata teil saavutada soovitud SEO-tulemused.

Olulised SEO Eesti Tegurid

Kõik SEO tegurid tuleb rakendada vastavalt otsingumootori reeglitele. Millised on olulised SEO tegurid? Need tegurid on: veebisaidi turvalisus, veebisaidi kasutatavus, kasutajasõbralikkus, kasutatavad pildid, teie veebisaidile viitavad tagasilinkid, nišiturg ja otsingumaht terminitel, veebisaidi kood, kataloogid, url tee, taksonoomiad, lehekülgede jagamine, struktureeritud andmed (plaan) ja palju muud! Me vastame SEO elemendi kohta esitatud küsimustele.

Mis on SEO? Otsingumootori optimeerimine (SEO) on veebisaidi nähtavuse parandamise protsess otsingumootorites. See on viis suurendada veebisaidile saadetud liikluse kogust ja kvaliteeti otsingumootoritest, mis ideaalis tähendab suuremat tulu.

Miks sul on vaja SEO’d? SEO on oluline, sest see võib aidata teil meelitada rohkem veebisaidi külastajaid, mis võib viia rohkematele klientidele ja suurenevale tulule. Mida kõrgematel positsioonidel teie veebisait otsingumootori tulemustes on, seda suurem on tõenäosus, et inimesed klikivad teie sait.

Kui palju SEO maksab? SEO maksumus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas teie valdkonna konkurentsivõimest, veebisaidi suurusest ja sihtitavate märksõnade arvust. Üldiselt küsime oma teenuste eest 500-5000 eurot kuus.

Mis on otsingumootori optimeerimisteenusesse kaasatud? SEO teenused võivad hõlmata mitmesuguseid tegevusi, nagu märksõnade uurimine, linkide loomine ja sisu loomine. Tegevuste täpne kooslus kohandatakse vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.

Miks meiega töötada? Meie SEO agentuuris on meeskond kogenud professionaale, kellel on tõestatud tulemused aidata meie klientidel saavutada oma soovitud tulemusi. Oleme tulemustele orienteeritud agentuur ning oleme pühendunud klientide aitamisele nende eesmärkide saavutamisel.

SEO eelised – SEO-l on palju eeliseid, sealhulgas suurem veebiliiklus, suurem otsingumootorite järjestus ja suurem bränditeadlikkus. Samuti saab SEO aidata parandada teie veebilehe kasutatavust ja muuta selle kasutajasõbralikumaks.

SEO tulemused – SEO tulemuste näitamine võib võtta aega, kuid pikaajaline kasu on ootamist väärt. SEO on käimasolev protsess ja mida rohkem pingutusi sellesse paned, seda rohkem tulemusi näed.

Kui otsid Eestis SEO agentuuri, siis ärge vaadake kaugemale meie meeskonnast SEO Tallinnas. Oleme tulemustele orienteeritud agentuur, mis on pühendatud klientide aitamisele soovitud tulemusteni jõudmisel. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie teenuste ja selle kohta, kuidas saaksime aidata teil oma ettevõtet arendada.

Mis on Eestis kohalik SEO ja miks see on oluline kohalikele ettevõtetele?

Kohalik SEO viitab ettevõtete ja teenuste otsingutele maailma eri paikades. Näiteks tahab Tallinnas asuv kohvipood reastuda spetsiaalselt märksõnaga „Kohvi Tallinn”. Seltskond inimesi, kes hakkavad „Kohvi Tallinna” otsima, on väga sihipärane liiklus – need inimesed on juba teie asukohas ja huvitatud tootest või teenusest. Kui teie ettevõtet on Google’ ist raske leida, jätate oma konkurentidele palju väärtuslikke kliente. Kohalike ettevõtete jaoks on väga oluline, et neid nähtaks lisaks Google serps’is. Kas ka teie firma vajab seda?

Kas sa vajad SEO-d? Seda teenust vajavad kõik, eriti ettevõtted, kes soovivad veebis oma usaldusväärsust üles ehitada või tarkvara reklaamida. Üks suur eelis, mis edetabelil Google’is on teiste turunduskanalite nagu Facebook ees, on see, et inimesed usuvad automaatselt, et sa oled ekspert selles teemas, millest sa räägid. Ja selle uskumusega tuleb usaldus ja usaldusega ostab tõenäoliselt sinult rohkem inimesi.

Seda saate ise testida: Google’i edetabelis osalevatel külastajatel on konversioonimäär 25% võrreldes ainult 1-10%-ga klikipõhises reklaamis.

Parimad teenused

On palju uusi suundumusi seoses tööriistadega, mida kasutatakse viimasel ajal liikluse suurendamiseks ja meelitamiseks. Paljud neist on väga lihtsad ja elementaarsed nagu tekstivõrdlused ja toimetamine, kuid paljud neist on väga olulised ja väärtuslikud. Alates lihtsatest laienditest nagu märksõnad kõikjal, mis olid varem tasuta ja andsid inimestele suurepäraseid andmeid, läks nüüd üle tasulisele plaanile, mis muudab mõnedele asjad veidi keerulisemaks. Andmed on siiski väärtuslikud ja informatiivsed ning nende üks parimaid tööriistu. Teine tööriistakomplekt on SERP analüsaatorid, mis andmeid koguvad ja omavahel klapivad ning võrdlevad, väga kriitiline asi teada tehniliste korrektsioonidega töödates, võib olla väga võimas rakendada igas strateegias, olgu selleks siis kohalik, sidusettevõte või e-kaubandus.

Tuumtööriistad on ka natuke vahetunud, eriti Eestis. MOZ oma kuulsate domeeni autoriteedi mõõdikutega on endiselt laialdaselt kasutusel, kuid mitte niivõrd seetõttu, et teised juhid võtsid üle: sellised asjad nagu ahrefs ja SEMrush on seal üks juhtivamaid varasid. Mõlemad olid turul palju aastaid, muudkui kohendasid ja parandasid oma sisemisi süsteeme, mis viisid nüüd väga kindlate tarkvaratükkideni. Praegust SEO-d ei saa ignoreerida, kui te ei kasuta vähemalt ühte tööriista. Ahrefs on endiselt suurepärane platvorm tagasilinkide uuringuteks ja veebisaidi üldisteks andmeteks, suurepärane tööriist, mida paljud professionaalsed teadlased kasutavad konkurentsianalüüsiks ja liikluse üldiseks kasvuks. SEMrush on järjekordne huvitav SEO tööriist, sest neil on õnnestunud märksõnaandmeid valmendada, see on käed alla parim koht märksõnade, otsingumahtude otsimiseks, sisu põhikomponentide mõistmiseks.

ScreamingFrog on suurepärane tööriist, mida kasutatakse kohapealseks auditeerimiseks ja uurimiseks, kuigi võib-olla üritati seda asendada tavalise PageSpeed Insight’iga , ei läinud asjad nii-öelda plaanipäraselt. Screamingfrog jääb endiselt suurimaks kohapealse jõudluse skanneriks ja audiitoriks. Mõned inimesed väidavad, et seda on väga raske kasutada, kuid see ei ole nii, sest tänapäeval on nii palju YouTube’i kanaleid, mis jagavad näpunäiteid, nippe ja juhendeid, kuidas seda parimal võimalikul viisil kasutada. Isegi ülialgaja sõbralikud giidid on väljas, et inimesed järgneksid.

Ja muidugi sisu ise, kui selle tähendus kasvab ja see muutub üha olulisemaks, oleks see peaaegu alustanud uut tohutut agentuuride või sisupakkujate lainet. Terve tonn saite täis kirjutavaid vabakutselisi või veelgi suuremaid asutusi, mis on suunatud sisu loomisele. Paljude ettevõtete jaoks on see suurepärane lahendus, kuid võib tulla mõne miinuspunktiga. Vahel pole sisu nii suurepärane, kui tahaksid, tähendades lugejate jaoks selle segadust, lisaks võib selle märksõnadega segamini ajada. Märksõnadega seotud probleem võib muutuda probleemiks väga kiiresti, sest on üsna lihtne üle optimeerida või ala optimeerida tekste ja see on SEO jaoks halb. Sa ei taha midagi sellist. Parim viis selle vältimiseks on töötada usaldusväärse pakkuja või agentuuriga, võite neilt küsida, kas nad kasutavad sisu loomisel mingeid abistavaid tööriistu, kui nad seda tegelikult teevad, tähendab see suuremat riski, et midagi läheb valesti.

Teisalt, kui nad käitavad oma organisatsioonisiseselt väga arenenud tarkvara, mis aitab ainult sisu tootmisel. Ja kõige olulisem punkt on sisu kvaliteet või märksõnade rikkus, mis semantilise SEO-ga kergesti ühendub. Nii et kui asi on tootmise kiiruses ja artikli/sõnade koguses, siis on see väga riskantne panus, me ei soovitaks seda kasutada oma sisupakkujana. Aga kui nad kasutavad seda eelkõige käsitsi kirjutatud artiklite rikastamiseks ja üldise tehnilise jõudluse tõstmiseks semantika ja olemite osas, siis on see fantastiline ettevõte. Aga neid võib olla natuke raske leida, nii et olge uuringute ajal kannatlikud ja esitage demokõnede kohta võimalikult palju küsimusi.

Populaarsemad teenused

Kas kahtlete SEO lisamises oma üldisesse turundusstrateegiasse? Ettevõtte omanikuna on oluline mõista, et samal ajal, kui otsustamiseks aega kulub, on teie konkurendid juba Google’ is edetabelis ja naudivad tohutut sihitud liikluse voogu. SEO Tallinna on päris konkurentsivõimeline, mis tähendab, et teie ettevõtet otsivad aktiivsed kliendid. Kui kaugemale maha jääda ei taha, siis ei tohiks enam viivitusi olla. Ainuüksi asjaolu, et 90% tarbijatest teeb enne tehingu läbisurumist veebiotsingu, on piisav põhjus, et tõsta oma orgaanilisi edetabeleid. Lugege edasi, et saada teavet otsingumootori optimeerimise eeliste kohta kohalikes ettevõtetes. Oleme tugev meeskond töötajatega Tallinn Eesti.

1. Looge Brändi Autoriteet

Kas teadsite, et veebikasutajad usaldavad rohkem brände, mis on otsinguloendites silmapaistval kohal? On põhjus, miks keegi ei keri Google’i esimesest 10 tulemusest mööda. Sihtsõnade tähtsuse järjekorda pannes võite eeldada, et teie sihtrühm näeb teid. See on selle turunduslähenemise võti. See aitab luua kaubamärgi autoriteeti, saades oma nime seal keset konkurentsimerd. See annab sulle võitlusvõimaluse, ükskõik kui suured on su nišis teised ärid.

2. SEO Tulemused – Sihipärane Liiklus

Otsingumootori liikluses on suurepärane see, et teie ettevõte saab kihla vedada, et see algas. Loomulikult eeldab see, et sihite õigeid märksõnu. Kuna otsingumootori kasutajad tipivad Google’ isse teatud päringu, peaks teil olema aimu, mida nad näha soovivad, aitab turundusuuringud seda teha. Kui teil õnnestub edastada soovitud sisu, on teil hea võimalus suunata väga sihipärane liiklus oma veebisaidile ja rohkem müügivihjeid oma ettevõtte jaoks. See on teie ettevõttele palju parem võrreldes tuhandete külastajate saamisega, kes teie toote või teenuse vastu mingit huvi üles ei näita.

3. Konversioonide võimendamine

Kuna otsingumootorid on suurepärane sihipärase liikluse allikas, saate nautida ka konversioonide tohutut hoogu. Palju parem on saada iga kuu 1000 külastajat, kelle konversioonimäär on 20%, võrreldes 10 000 külastajaga, kelle konversioonimäär on umbes 1%. Kuni keskendute õigete märksõnade sihtimisele ja veebisaidi erinevate elementide optimeerimisele, et suurendada konversioone, võite olla kindel, et saavutate suurema müügi.

4. Säästa Raha

Teine mõjuv põhjus veebisaidi optimeerimise kaasamiseks turundusstrateegiasse on see, et see osutub äärmiselt kulutõhusaks. Jah, oma orgaaniliste edetabelite turgutamiseks tuleb investeerida Tallinna SEO teenustesse. Kuid pärast sihtmärksõnade esikohale jõudmist väheneb kulutatav rahasumma drastiliselt. Võimalik, et vajate siiski igakuist kinnipidamisteenust, kuid loodate, et pikas perspektiivis teenib teie investeering suurt kasumit. Isegi kui sul pole kõige sügavamat taskut, on sul võimalus parema SEO Tallinna firmaga töötades suuremad brändid tulemuste lehtedel üle trumbata.

Ärge rohkem oodake ja hakake oma veebisaidi orgaanilise edetabeli suurendamiseks kasutama otsingu optimeerimist. Kui sihtkliendid sind ikka ei leia, siis jätad lauale ohtralt raha. Võite valida, kuidas õppida tundma erinevaid optimeerimisvõtteid, mida idufirmad kasutavad, või palgata professionaalse SEO ettevõtte Tallinnas, et hoolitseda oma edetabelivajaduste eest. Sõltumata kasutatavast marsruudist on oluline alustada võimalikult kiiresti, et saaksite oma sihtrühmast suurema osa.

Meeldis see postitus? Jäta arvustus meie firmale.

Estonia Optimization

SEOkoht OÜ

Aadress: Aiandi tn 3/1-6, Tallinn Harju maakond 12916

Telefon: +372 53458171

Meil: info@seokoht.ee

Reg. number: 14324504

VAT ID (KMKR): EE102505746