Digitaalne Turundus Mis Toob Tulemusi

Kasvata oma ettevõtet kasutades Google trafficut. Me toome kliente teie ettevõttesse kasutades otsingumootori turundust.

0 +
Saavutatud Positsioonid
statistics-and-analysis.png
0 +
Teenitud Kliendid
optimization-process-for-website.png
0 +
Leadsid Genereeritud
seokoht-traffic-growth-results.png
dzone-300x93.png
tech-300x98.png
huff-300x140.png
pitch-300x54.png
buzz-300x53.png

Eestis asuv otsingumootori agentuur. Teenuste pakkumine kogu maailmas.

SEOkoht on digitaalne turundus ja SEO ettevõte. Pakume väikeste, keskmise suurusega ja suurte ettevõtete jaoks internetiturunduse lahendusi. Oleme spetsialiseerunud SEO, veebilehe kujundusele, PPC reklaamile, sotsiaalmeediale, veebisaitide konverteerimisele ja muudele Interneti-turundusteenustele. Keskendume erakordse teeninduse ja suurepäraste tulemuste pakkumisele meie klientidele.

Võtke meiega täna ühendust, et näha, mida me teie heaks teha saame.

Meie teenused.

SEO

Veendume, et teie veebisait on Google’is leheküljel 1 lihtne leida.

Web Design

Saame kujundada teile veebisaidi, mis töötab kiiresti ja on Google’i poolt aktsepteeritud.

PPC Juhtimine

Tõhususe suurendamiseks hallame teie klõpsutariifi kampaaniaid.

Sotsiaalmeedia

Me hoolitseme teie sotsiaalmeedia kanalite eest, et suhelda publikuga.

Eelmised tööd.

Orgaaniline liikluse kasv, nagu on näha Google’i analüüsis:

Näete Google'i orgaaniliste positsioonide liikluse kasvu. Saavutatud edukate otsingumootori optimeerimise kampaaniate kaudu.

FAQ.

Jah, me saame tagada, et teie veebileht on Google’i esimesel lehel.

SEO kampaania võib kuluda 3 kuni 10 kuud olenevalt märksõna raskustest.

Jah. Teie veebisaidi turvalisuse tagamiseks järgime kõiki Google’i nõudeid.

See sõltub. Peame oma olukorrast rohkem teada. Võite meile siin sõnumit saata.

Nad on mõeldud jääma igavesti. Kui teil on kõikumised, siis me need parandame.

Me kontrollime täielikult SEO protsessi üle. Sa ei pea midagi tegema.

Kodulehe analüüs.

Kui tegemist on SEO-ga, on veebisaidi seisukord ja selle tehnilised üksikasjad väga olulised. Mõnikord on isegi täiesti uutel veebisaitidel tõsised tehnilised probleemid, mida Google ei meeldi. Saate tasuta kontrollida oma veebisaidi seisukorda, klõpsa lihtsalt rohelisele nupule.

TASUTA KODULEHE ANALÜÜS

Täieliku tehnilise aruande saamiseks sisestage oma veebisait allpool.

Meie protsess.

 • Veebilehe tehnilise olukorra analüüs
 • Tehniliste probleemide lahendamine
 • Veebisaidi struktuuri planeerimine ja kinnitamine
 • On-site optimeerimine
 • Sisu planeerimine (kui see on kohaldatav)
 • Off-site optimeerimine
 • Link hoone
 • Sotsiaalse meedia signaalid
 • Kohalikud loendid (kui neid kohaldatakse)
 • Orgaaniline teavitamine
 • Meedia / uudiste veebisaidid
 • Omadused
 • Konversioonide optimeerimine

Võta meiega ühendust.

Me mõistame, et teie olukord võib olla keeruline ja ainulaadne ning vajab isiklikku lähenemist. Räägi meile oma olukorrast ja sellest, mida soovid saavutada. Julgelt pöörduge meie poole mis tahes taotluste või küsimustega.

Lisainfo.

Mis on otsingumootorite optimeerimine?

Kui te ei tea mida otsingumootori optimeerimine või SEO optimeerimine tähendavad, siis te peaksite teadma, et see pole midagi enamat kui tegevuste kogum, mille eesmärk on saada kodulehe positsiooni Googles, kasutades selleks märksõnu. Teisisõnu õigesti tehtud kodulehe optimeerimine tähendab, et teie veebilehte on lihtne leida Googlest. Kui kliendid otsivad teie toodet või teenust, siis nad näevad teie kodulehte otsingutulemuste eesotsas. Kas sa leiad oma ettevõte Googlest? Kui ei, siis kuidas teie kliendid leiavad tee teieni?

SEO tööstus on eksisteerinud peaaegu nii kaua, kui Google ja seda on ka edasi arendatud. SEO isetegemine või osta neid teenuseid amatöör firmalt, need võivad olla kohutavad otsused. Optimeerimine ei ole ainult raske ja väga keeruline (seal on rohkem kui 200 pingerea tegurit), see võib kahjustada teie loodud pingerida või piirata teie positsioneerimist, kui on valesti tehtud.

Mis on kohalik SEO ja miks see on oluline kohalikele ettevõtetele?

Kohalik SEO viitab otsituid ettevõtteid ja teenuseid erinevates maailma paikades. Näiteks kohvik asub Tallinnas ja te soovite positsiooni spetsiaalselt “kohvi Tallinn”. Grupp inimesi, kes hakkab otsima “kohvi Tallinn” on väga sihitud liiklus – need inimesed on juba teie asukohas ja on huvitatud tootest või teenusest. Kui teie ettevõtet on raske leida Googlest, siis annate palju väärtuslikke kliente oma konkurentidele. Kohalikele ettevõtetele on oluline, et neid oleks näha pealmises positsioonis Google otsingutulemustes.

Kas teil on vaja SEO? Igaüks vajab seda teenust, eriti ettevõtted, kes tahavad ehitada oma usaldusväärsust internetis. Üks peamisi eeliseid Google positsioonidega võrreldes teiste turunduskanalitega nagu Facebook on, et inimesed automaatselt usuvad, et olete ekspert teemal millest te räägite. Ja see usk on usaldus ja usaldusega tuleb rohkem inimesi, et osta teie toodet või teenust.

Te saate ise testida seda: Googlest tulnud külastajate arv on konverteerimise kohaselt 25% võrreldes vaid 1% kuni 10% makstud pay-per-click reklaami eest.

Kuidas valida õige SEO firma?

Esiteks peate aru saama, et aeg töötab teie vastu, iga klient kes otsib teie toodet või teenust maksab raha teie konkurendile. Aga ärge kiirustage, sest see on teie veebileht mis on ohus, te peate olema väga ettevaatlik optimeerimine teenuse valimisel. Siin on nimekiri asjadest, mida kaaluda valides endale parimat SEO firmat:

 1. Otsige tõestust. Arvamused ja iseloomustused võivad olla kasulikud, kui valida endale otsingumootorite optimeerija partnerit. Muidugi oleks tark kontrollida, et kas nende kodulehe positsioneerimine on seotud märksõnaga. See on usaldusväärne näitaja nende SEO oskuste ja teadmiste kohta.
 2. Teie firma suurus. Veenduge, et SEO firmal on erinevad hinnad erineva suurusega ettevõtete jaoks. Otsingumootori turundus on erinev ja väga spetsiifiline kõigile ettevõtetele, alati ei ole võimalik teha kõike sama struktuuriga, seega ei saa hinnad ka samad olla.
 3. Analüüs ja strateegia. Teie turundus partner mitte ainult analüüsib teie märksõnu ja veebilehte, vaid nad näitavad teile plaani kuidas teie kohta tõsta otsingutes.

Meie blogist.

4 Peamist eelist otsingumootori optimeerimise kohta kohalikele ettevõtetele Tallinnas

Kas ei suuda otsustada SEO kasutamise kohta oma üldises internetiturunduse strateegias? Ettevõtte omanikuna on oluline mõista,kui te võtate aega mõtlemise peale, et otsustada, siis teie konkurendid on juba Googles kõrge positsiooniga ja naudivad suurt voolu sihitud liiklusest. SEO Tallinnas on üsna konkureeriv, see tähendab seda, et on aktiivne klientidele kes otsivad teie ettevõtet või teenust. Kui te ei taha maha jääda, siis ei tohiks enam aega raisata. Ainuüksi asjaolu, et 90% tarbijatest kasutavad internetis otsimist enne tehingu tegemist on juba piisav põhjust, et parandada  enne surudes läbi tehing on piisav põhjus, et parandada oma orgaanilist positsiooni. Lugege edasi, et teada saada otsingumootori optimeerimise kasulikusest kohalikele ettevõtetele.

 1. Kasvata kaubamärki

Kas teadsite, et interneti tarbijad usaldavad rohkem teid, kui tulemus on kõrgemal positsioonil? See on üks põhjustest miks keegi ei vaata Google teist lehte. Järjestades nähtavalt märksõnu, siis võib eeldada, et teie sihtgrupp näeb seda. See aitab ehitada kaubamärki, et saada esile oma nimi keset mere täit konkurentsi. See annab teile võitlemisvõimalus ükskõik, kui suured teised ettevõtted teie niši on.

 1. Sihitud liiklus

Otsingumootori liikluse juures on hea see, et saate kindel olla, et see töötab. Muidugi see eeldab seda, et sihite õigeid märksõnu. Kuna otsingumootori kasutajad kirjutavad teatud päringuid Googlesse, siis peaks teil olema idee, mida nad näha tahavad. Kui teil õnnestub pakkuda sisu mida nad soovivad, siis on hea võimalus suuremat sihitud liiklust teie veebilehel näha. See on palju parem võrreldes sellega, et saada tuhandeid külastajaid, kes ei näita mingit huvi teie toote või teenuse vastu.

 1. Parandage konversiooni

Kuna otsingumootorid on suurepärane sihitud liikluse allikas, siis saab nautida ka tohutut konversiooni paranemist. See on palju parem, kui saate 1000 külastajat igal kuul mis on konverteerides 20%,  võrreldes 10000 külastajat näruse 1% kohta. Niikaua kui te keskendute parematele märksõnadele ja optimeerite erinevaid elemente oma koduleheküljel, et suurendada konversioone, siis võite olla kindel, et teie müügiarv suureneb.

 1. Säästa raha

Teine mõjuv põhjus optimeerimine teenuse turundusstrateegiasse lisamiseks on, et see osutub väga tasuvaks. Jah, teil on vaja investeerida Tallinna SEO teenusesse, et suurendada oma orgaanilist positsiooni. Aga tippu jõudes oma märksõnadega, see rahasumma, mida vaja kulutada langeb drastiliselt. Teil võib ikka vaja minna kuised teenuseid, kuid  te siiski tekitate suurt tulu oma investeeringutest pikemas perspektiivis. Isegi kui teil ei ole sügavaid taskuid, siis töötades koos SEO Tallinn ettevõttega on teil võimalus positsioneerida paremini otsingu tulemustes, kui suurtel kaubamärkidel.

Ärge oodake enam ja hakake kasutama otsingumootori turundus, et suurendada orgaanilist positsiooni enda veebisaidiga. Kui teid ikka ei ole veel leitud oma sihtrühma klientide poolt, siis sa jätate palju raha lauale niisama seisma. Saate valida, kas õppida erinevaid internetiturundus tehnikaid või palgata professionaalse SEO firma Tallinnast, et kes hoolitseb teie positsioneerimise eest. Sõltumata millise tee valite on oluline alustada nii kiiresti kui võimalik, nii et saaksite suurema osa sihtrühmast endale.