Kodulehe Tegemine Hind

Mis veebisaidi kuludest koosnevad?

Veebisaidi kulu tegurid. Esimese sammuna vaadake üle kõik, mis teie veebisaidi loomisel raha läheb ja kuidas see erineb erinevate stsenaariumide tulemusel lõplike kulutustega.

Veebisaidi kulu tegurid
Kuigi veebisaidi hind on väga individuaalne, on mõned asjad universaalsed iga veebisaidi loomise protsessis ja veebisaidi maksumuse kindlaksmääramine:

 • Veebileht – veebisaite ei koostata võrdselt. Hind sõltub suurel määral teie ehitatava saidi tüübist. Lihtsat blogi on lihtsam luua kui veebipoest, väikeettevõtte veebisaidil on vähem lehti kui ettevõtte saidil.
 • Domain & Hosting – iga veebi kohalolek vajab kodu ja aadressi, millele jõuate. Veebisaitide puhul on see server ja veebidomeen. Saate kas ise neid omandada või omandada veebisaidi teenuse osana.
 • Põhitehnoloogia – kõikides veebisaitidel on taustal mõni tarkvara. See võib olla puhas HTML või PHP-fail, sisuhaldussüsteem nagu WordPress või midagi muud. Sõltuvalt teie valikust erinevad kulud html-koodi
 • Komponendid – põhitehnoloogia ei ole kõike. Sõltuvalt sellest, millist funktsiooni teil on vaja, peate võib-olla vajama täiendavaid pistikprogramme, rakendusi või kolmandate osapoolte teenuseid, millest paljud maksavad raha.
 • Seadistus / disain / arendus – veebisaidi loomine ei seisne ainult osade hankimisel, vaid ka kokkupanemisel. Seda saate teha ise või palgata kellegi teise seda teha. Kui teete viimast, peate selle eest tasuma.
 • Hooldus – Lisaks veebisaidi loomiseks ei piisa, peate seda ka jätkama. Jätkuv hooldus (sh turundus) on ka osa teie veebisaidi hinnakujundusest.
  Nagu võite ette kujutada, võite paljude ülaltoodud tegurite abil raha investeerida, et keegi teeks neid teile või aega, et õppida neid ise hoolitsema. Sõltuvalt teie võimalustest muudab see ka veebisaidi lõpliku hinna. Siin on mõned stsenaariumid ja veebisaidi lõplikud kodulehe tegemine hind.

Hoolduskulud
Kui teie veebisait on valmis ja veebis, peate hooldustöödega tegelema.

 • Sissejuhatuses mainitud veebisaidid nõuavad teatud hooldust. Kuigi see ei ole peaaegu peaaegu esmakordselt seadistatud, on see ikkagi veel kaalumiseks.
 • Regulaarsed hoolduskulud
  Hosting & Domain – need kehtivad iga võimaluse kohta. Täpne summa sõltub sellest, mida te valite. Võõrustamisvõimalusega on tasu mis tahes plaanist, millega olete ise sisse seatud, sõltuvalt teenusepakkujast. Ärge unustage igal aastal kohandatud domeenide uuendamise tasusid!
 • Uuendused – tarkvara areneb alati uute funktsioonide, koodi paranduste jms abil. Hosteeritud lahenduste puhul on see osa teie eest hoolt kanda. Teiselt poolt, enampakkumisel olevad veebisaidid nõuavad teid uute versioonide rakendamist ise. Kui teie valitud süsteem muudab selle väga keeruliseks (ma vaatan sulle Drupalit!), Peate võib-olla palkama keegi selle eest.
 • Premium-uuendused – paljud teemad ja pistikprogrammid kasutavad nüüd litsentsimudelit. See tähendab, et nad pakuvad värskendusi ja toetavad ainult piiratud aja jooksul. Pärast seda peate oma litsentsi pikendama, nii et need võivad olla osa teie hoolduskuludest.
 • Turvalisus – Kui veebisait on võrgus, peate seda turvaliselt hoidma. See tähendab varukoopiaid ja muid turvameetmeid. Võõrustamissüsteemides on see tavaliselt plaani osa. Vähemalt WordPressis on enamik neist saadaval tasuta pistikprogrammide kujul. Kui kasutate kõrgtehnoloogilisi lahendusi, peaksite selle jaoks eelarvestama.
 • SSL-sertifikaat – kui kasutate ärilise SSL-i sertifikaati, siis tuleb see uuendada, seda ka seda silmas pidades.

Turundus
Ülaltoodud on iga veebisaidi hinna ülesehitusest ja seal pole palju üllatusi. Turundus on sageli alahinnatud tegur.

Kui teie veebisait on võrgus, välja arvatud juhul, kui te kasutate seda ainult brošüürina, siis algab tõeline töö! Sa pead leidma sõna ja väljavaated, nii et teie sait saab hakata teenima raha. See toob kaasa täiendavaid ülesandeid ja / või lisakulusid:

Sisu turundus – me rääkisime copywriting hoone ja projekteerimine osa. Kui soovite oma saiti turustada, on blogi loomine üks parimaid viise selle tegemiseks. WordPress on selle suurepärane võimalus. Saate ise artikleid luua või bloggeri palgata. Kui valite viimatimainitud, eeldame, et kulud on 100 dollarit – 300 dollarit 1000-sõna artikli kohta.
SEO – Otsingumootori optimeerimine ei ole vajalik ainult esialgse veebisaidi jaoks. Kui teie sait muudab palju (näiteks iganädalaste blogipostituste tõttu), on see ka pidev protsess. Märksõnade uurimise jaoks on palju vabu tööriistu, kuid kui soovite tasulist, valib see tavapakettide jaoks umbes 30-99 $. Teise võimalusena võite palgata keegi SEO eest eespool nimetatud määrad.
Google Analyticsi veebisaidi liikluse näitajad
Veebisaidi liikluse näitajad Google Analyticsis
Sotsiaalmeedia – Sotsiaalne meedia on oluline liikluse loomise vahend. See võtab aega, eriti kui teete seda käsitsi. Kasulikud tööriistad, nagu Hootsuite ja Buffer, võivad märkimisväärselt vähendada teie aega ja maksavad ühe kasutaja konto eest 15- $ 20. Või võite palgata kedagi, mille puhul võite eeldada, et maksate 15 kuni 100 dollarit, sõltuvalt vabakutselise kogemusest.

Kui palju veebisaiti maksab?
Õige vastus küsimusele, kui palju veebisaiti maksab … see sõltub paljudest teguritest! Teie eelistused, vajadused ja eelarve on teie otsustada, kui palju te olete valmis ise investeerima ja mida tellida teisele isikule.

Pärast ülaltoodud läbimist peaks nüüd olema lähemal oma isiklikule plaanile.

Isiklikult, kui te ei käivitu ettevõtet, mis vajab kulukat kohandatud lahendust, soovitaksin alati minna ise hostitud või hallatud võõrustava WordPressi veebisaidiga.

Jah, õppimiskõver on natuke järsem kui veebisaidi ehitaja või hostitud veebisait. See ei tähenda palju – WordPressi platvorm on väga algaja sõbralik. Sõna otseses mõttes miljoneid inimesi, kellel enne oma esimest saiti ei olnud veebidisaini ega arendusteavet, kasutavad seda iga päev.

Kui nad saavad seda teha, siis saate seda teha!

Lisaks on WordPressil kõige paremini kõigi võimaluste suurim ökosüsteem. Sellest tulenevalt on lahendusi peaaegu kõike, mida võite sellest välja mõelda, paljud neist tasuta. WordPress on ka uskumatult paindlik ja sellel pole midagi muud.

Kõige tähtsam on, et kõik, mida WordPressiga koos ehitate, on täiesti sinu jaoks. Saate täielikult kontrollida oma saidil toimuvat ja omada kogu sisu. Saate teha oma veebisaidile kõik, mida soovite, sh selle teisaldamine teisele hostingettevõttele. Kui te olete põhiliselt ühelgi saidi mõnel teisel inimesel serverist rentida, siis tõenäoliselt ei suuda te saidi hoida, kui peaksite otsustama selle üle minna.