Meie otsingumootori optimeerimine EI ole mõeldud kõikidele ettevõtetele.

Me sooviks aidata kõiki, kes on esitanud taotluse meie ekspertiisi, et aidata nende ettevõtet. On levinud jutud, et me oleme aidanud tosinatel ettevõtetel edu saavutada.   Me valime väga hoolikalt kliente, kellega töötada ning meil on mõistlikud tingimused, mida tuleb täita enne, kui me saame jätkata Teie abistamisega. Me töötame väheste klientidega igal ajal, et tagada täielik tähelepanu Teie ettevõtte detailidele ja edule.

Me töötame klientidega, kellel on:

1. Aktiivne ja terve ettevõte. 
Meie teenused on mõeldud ettevõtetele, kes on juba ettevõtte alustamisega jaole saanud, ning soovivad ettevõtet kasvatada kiiremini ja veel kaugemale. Me ei tööta:

  • “Ruttu rikkaks” skeemidega
  • 18+ teemaliste materjalidega
  • Idufirmadega

2. Stabiilne juhtide ja klientide vool.
See tähendab, et Teie ettevõte on järjekindel ning müügitulu on juba olemas. Te reklaamite end, edendate end ning pakute oma teenuseid.

3. Hea, terviklik toode ja hea maine.
Kõik, mida me teeme, ei too Teile ainult kasumit ja müügitulu juurde, vaid me teeme sedasi, et Teie ettevõttel tekiks turul hea maine.

Ongi kõik! Need olid meie tingimused.

Kui Te vastate ülalmainitud tingimustele ja soovite meiega vestelda oma ettevõtte tulevase edu teemal, siis leiame Teie jaoks hea meelega aega, et sel teemal rääkida.  Seletame, kuidas see protsess käib: esiteks, peate ära täitma alloleva avalduse.

Ärge muretsege. See on lihtne ja justkui märkamatu. Meil on vaja teada, mida Te müüte, et saada aimu, mida Te saavutada soovite jne. Me vaatame Teie ettevõtte eesmärgid ja pakkumised üksikasjalikult läbi. Seejärel saadame Teile plaani, kuidas aastatulu tõsta. Meie plaanid põhinevad samal protsessil, mis on tuhandetele meie klientidele kasumit sisse toonud.

Oluline teade! Kahjuks pole meil võimalik osutada keelebarjääri tõttu parimat teenindust eesti keelt kõnelevatele klientidele. Seega töötame enamasti klientidega, kes kõnelevad vene või inglise keelt. Kui Te ei ole oska suhtlustasandil vene ega inglise keelt, siis soovitame Teil avaldust mitte täita. Pidage meeles, et järgnev informatsioon ja edaspidised telefonikõned saavad olema ainult vene või inglise keeles. Vabandame ebamugavuste pärast!

Avaldus